rafta

Shitet nga: rafta 30 Nën 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Deçan
Prodhimet : Të tjera
shiten rafta te mesit 22 metra si dhe rafta te perimeve 8 metra pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim