Gitarja edhe ndrroj me ni tel se ka viber

Shitet nga: flamur 29 Nën 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Deçan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shes gitaren nuk ashte e grrithne nuk edhe e ndrojj me iphone 4s ose me naj tel se ka viber watsapp mesenger ejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim