Kitare

Shitet nga: flamur sadrijaj 05 Mar 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Deçan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
gitarja edhte e mir e ka qonten boj edhe ndrrim me naj telefon me wifi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim