SINTA ne shitje

Shitet nga: SINTA 02 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Deçan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes sinta shum te mir mundesi nderrimi me golf 2 ose me kamionet sintat kan ritma shum tmir te gatshem per ahengje mund te me kontaktoni ne viber +37744449903 Qmimi 1100 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim