Sllev Amplifikator 2400 W

Shitet nga: Muhamet 04 Sht 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Deçan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
I pa perdorun ,prodhim gjerman ,2×850 W 8 Ohm RMS ,2×1200W ne 4 Ohm RMS ,dhe 1×2400 W 8 Ohm RMS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim