Zerim Electrovoice dhe Dynacord

Shitet nga: Besnik 23 Jan 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Deçan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes zërimin, Electrovoice dhe Dynacord.
Zerimi është në gjendje tepër të mirë, me të cilin unë vete kam punuar 3 vite.
Zerimi përmbanë:
4 Electrovoica zx 200.
2 Electrovoica zx 300
4 Basbina electrovoice
Mixet Dynacord 1-she, 6 kanale
Krosoveri,
2 Përforcues , njëri për Satelita, tjetri për basbina
Komplet kabullat,
Mikrofoni shure sm 58, me kabull,
Mbajtesen e llaptopit , mixets dhe perforcuesve,
Kembët e boksave dhe një këmb të mikrofonit,me një fjalë zerimi komplet , veq me ja lidh llop-topin.
Çmimi është FIKS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim