paisje Muzikore ne gjendje te rregullt

Shitet nga: denis jahaj 30 Dhj 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Deçan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes komplet muziken sinta mikset 1000 dinacord sllev 2400 vat boksat jan 2 basbina 9 satilita HK DHE Elektrovojs 2 mikrofona shurebeta kablla komt e boksav komt e sintav dhe te gjitha komplet per te gjitha garantoj se jan ne gjendje te rregullt dhe jan per muzik live.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim