ju ofrojme muzik per dasmat dhe ahengjet tuaja

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: dj dreni 31 Gsh 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Instrumente : Të tjera
kontaktoni edhe ne viber o45 864490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim