Teknika muzikore

Shitet nga: Mirlind 30 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shitet teknika muzikore , teknika eshte e pershtatshme per lokale dhe restorante . Teknika eshte shum e ruajtur siq shihet ne foto . mund te kontaktoni edhe ne viber . JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim