Klysht pekines

Shitet nga: albion 07 Maj 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Kafshet shtëpiak : Qen
shiten kelyshte pekinese race e paster 100%ORIGINAL , tani jane 2 muaj e gjysme,jane te gatshem per tu adoptuar , jan femer dhe mashkull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim