Klysht pekinez

Shitet nga: fidan 12 Shk 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes kelyshte pekinez, jane mashkull dhe femer kan tre jave edhe nje jave jan te gatshem per adoptim, jane qene shum aktiv ,, dhe jane teper te bukur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim