Pikinez

Shitet nga: alfred 07 Shk 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Deçan
Kafshet shtëpiak : Qen
buba Pikinze shume te bukr dhe intilgjente femrat 50€ meshkujt 100€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim