Qen i sharrit

Shitet nga: bujar 17 Shk 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Deçan
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin e shari (zhuja)mosha 1vit e 4 muj. esht shum qen besnik per pronarin dhe esht shum i ngushem....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim