Qen trrier

Shitet nga: Shkelzen 07 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin trrier esht 8 muaj shum i ri esht i gatshem per gjueti dhe tani e don pak perkujdesje per gjyti bejm edhe ndrrim me mjete bujqsore kerkojm blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim