terrier shitet

Shitet nga: xxxxxxx 08 Pri 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Deçan
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet terrieri shum i mir i ngushem po ashtu edhe rojs i shtepis eshte shum i mir me femij me familje eshte i vakcionuar eshte rac e paster nuk eshte e perzier eshte shum i paster eshte 6 muaj mund te thirrni ne ket numer qe e shihni 044-532-853 arsyja qe pe heki eshte qe skam vend ta maj dhe nuk po kam koh te merem me te kjo eshte arsyja dhe gjinia mashkull dhe nuk ka asnje semundje shendetsore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim