Rollera

Shitet nga: Druri 09 Mar 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Rollera jane ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim