Shiten biliardo dhe rrakataq

Shitet nga: Gani mushkolaj 20 Mar 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Sport me top
Shiten te dyjat komplet me qit qmim 550 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim