Goma dhe Fellne

Shitet nga: Arsimi 20 Pri 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Deçan
Shes Goma dhe Fellne te Veres, nr 17. shume te ruajtura. Cmimi i ngeociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim