Gyp qeliku

Shitet nga: xhevat 04 Shk 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
shes gypin e qelikut i fabrikes se gypave ferizaj i dimenzionit fi 1200 mm me terashesi 12mm i gjate 5 m dhe peshon 2 ton i pershtatshem per ura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim