Kerkoj 5 Soni Dhe 5 Tv Per Hapjen e Nje Sony Plas

Shitet nga: Dani 03 Jan 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
keroj soni plasyation dhe 5tv per hapjen e nje soni plasation te gjith ata qe kan me kontaktoni ne numerin me nelt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim