Koshere te Bleteve

Shitet nga: Rama 27 Shk 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Kemi Koshere te Bletev (Qulina), ju ofrojm me shumice dhe pakice si mas porosie.
Qmimi me marrveshje.
+37744180259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim