Pjes te ndryshme dhe pajisje per bujqesi, shfajc

Shitet nga: Egzon 04 Mar 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Koka e motorrit, 2 raketa te ujit , shfajcaparat, Motorr shtill, Maqin e qumshtit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim