TENDA KARRIKA TAVOLINA TRANSPORTI NE TER KOSOVEN

Shitet nga: Tenda Ardi Sot 04:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Tenda me qera me dimenzione te ndryshme Tenda korrika tavolina me mbulesa transporti dhe montimi gratis ne gjith kosoven per rezervim kontakto 049;306;493 viber 383 49 817 181
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim