BANESA NE DECAN

Shitet nga: Esati 26 Dhj 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. "Sali Çeku" - Deçan
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Deçan
SHES BANESEN NE DEÇAN NE KATIN E PESTE E CILA GJINDET PERBALLE BASHKESISE SE UJRAVE, POSEDON DY DHOMA GJUMI SALLON KRYEDOR DHE BANJO, DHE SE KA EDHE NJE DHOME NE BODRUM. ÇMIMI SHUME I ARSYESHEM

TEL :044 179 166 ESATI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim