Banesa ne De♪5an

Shitet nga: Esat 08 Sht 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Deçan
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Deçan
Shes banes ne Deçan ne siperfaqe prej 75 m2 e cila gjendet perball bashkesis se ujrave dhe eshte ne katin e peste. Banesa ka qene gjithmone prone shqiptari dhe se nuk ka asnje problem me dokumentacionin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim