Shitet pllaci ne Deqan

Shitet nga: Nimon 29 Pri 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Shes pllacin 5 ari i cili gjendet mbi gjamin e vjeter ne drejtim te qendres.pllaci eshte pran rruges dhe eshte i pershtatshem per ndertim shtepie si dhe per lokale biznese.pran e ka rrymen ujsjellsin dhe te tjera.
Te interesuarit mund te telefonojn ne numrin dhan Ose ne E Mail ni.kra@hotmail.com

Ju Mirepres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim