Toka në shitje

Shitet nga: Mehmet 25 Gsh 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Deçan
Sipërfaqe: 20 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt
Komuna: Deçan
Shitën 20 hektarë tokë e gjitha me një vend!, vend ideal për jetesë, tokë e punueshme e kualitetit të mirë. Toka ka ujë, mal, kullosë si dhe infrastrukturë të kompletuar. Toka gjendet në Komunën e Klinës, aty ka edhe shtëpi të bukur dhe pjesë tjera përcjellëse si: stallë, garazhe, puse me uji të pijshëm, uji me rënie të lirë, rrjet të ujit nga ujësjellësi i qytetit, rrymë, etj. Vetëm 5 minuta larg tokës është shkolla dhe ambulanca e fshatit. Ka dyqan, rrugë të asfaltuar, dhe fqinjë shumë të sjellshëm.
Toka është e rrethuar me gardh, nga njëra anë kufizohet me një përroskë uji i cili rrjedh deri në muajin korrik. E tërë pasuria, është pronë shqiptare, posedojmë të gjitha dokumentet Kadastrale, përkthimi i së cilës mund të bëhet brenda dy javësh! Çmimi shumë i volitshëm- kuptohet sipas marrëveshjes dypalëshe.
Presim blerës serioz, blerës potencial, të cilët do të jenë me fat për vlerat që posedon toka dhe vendi. Vendi është shumë i përshtatshëm për banim dhe jetë të qetë. Për më shumë informata tel: 044 180 112 dhe 0041 76 427 53 42 si dhe E-Maili: mbislimi@gmx.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim