tokë ne shitje

Shitet nga: bujar 05 Gsh 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: deqan
Komuna: Deçan
shitet toka ne deqan afer hotel ilirisë toka ka nje siperfaqje prej 12 ari , si dhe afer saj kalon nje lum i vogel ....
044372974
+4915121338272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim