Bleta

Shitet nga: Salif Jonuzi 18 Nën 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Dragash
Shes Bletet
Gjithsej kemi 7 Sanduka . Sandukat jan te rujtshme . Qdo sendek i ka 15 deri 20 kg mjaltë . 1 sendek kushton 120 euro. Bletet jan te shendosha dhe te kontrolluara ne menyr te paster. Kam centrifug me 3 rama dhe e jap per 100 euro.
Gjendemi ne Kukalan afer Dragashit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim