Bageti

Shitet nga: arber 20 Gsh 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Dragash
Shes Lopen qumeshtore me qmim mjaft t e lire 450 euro nese merr dhe vicin 2+1 -- 700euro siii dhe qingja ne shumic dhe pakic per me shum kontakto 049 569 974 ose 049 130 643
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim