Koshere per bet

Shitet nga: Fisnik 16 Shk 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Prodhojm koshere per blet L.R . Kosheret jan me nje dras dhe me lidhje dhembzore . gjithashtu prodhojm edhe rama te gjitha llojeve si dhe te gjitha llojet e koshereve me porosi .


tel +377 ( 0) 44 608 247
+386 (0 )49 445 397
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim