Meshtjerr

Shitet nga: Ismail 17 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Nderroj meshtjerr me lop qumshtore.Lopa mundsisht te jet bardh-kuq dhe me viq.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim