Ndermarja xhamki comerc bejm thyrjen dhe premjen..

Shitet nga: MEJSER GURI 23 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Sektori : Të tjera
NTP XHAMKI COMERC BEJM PREJEJN E TE GJITHAVE MATRIALEVE DHE THYRJEN E BETONIT ASFALLTIT SI DHE PREJM MURE PREJ BLLOKAVE JU MIRPRESMI NE NR TAN NE JEM NE SHERPINMIN TUAJ NE GJDO KOH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim