Japim Shatora Me Qira

Shitet nga: kriss Dje 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Shërbimet : Për dasma
Japim Shatora me qera Dhe tavolina jan te reja komplet tgjithat kemi Dimenzione te ndryshme 12X5 12X7 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim