Japim Shatora me qera si dhe i shesim .

Shitet nga: kriss 17 Shk 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Shërbimet : Për dasma
Kemi tenda per darsma dhe bankete te ndryshme japim me qira .. kemi shatorra tavoolina karrika te plastikes ose te drurit deri ne 1500 vende ,, \ dimenzione te ndryshme te shatorave ,.... : Ju Mirpresim...,:kemi edhe per shitje 12x5 12x6 12x7 etj-------12x5- komplet kushton 1000e qmimi fundit pa tavolina ------me tavolina shkojn 12 tavolina 24 ulse kushton 700 e.domethan gjithsejt 1700 e --------12x6 me tavolina komplet 2000e ----12x7 me tavolina kushton 2500e ----VREJTJE ---BOJ--ndim----me naj ---VETUR-----
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim