Izllok per skar te lokalit

Shitet nga: Fidan 02 Maj 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Dragash
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Shes izllogin e skares siq po shifet ne foto eshte i perdoret vetem 3 muaj per me shum kontakto ne viber apo ne tel

viber +3774445633174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim