Japim Shatorra me qira -VLLEZERIT GJONAJ-gjindem..

Shitet nga: kriss 18 Krr 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Shërbimet : Të tjera
---VLLEZRIT GJONAJ--- JAPIM SHATORRA ME QERA TE GJITHA DIMENZIONEVE KOMPLET ME TAVOLINA TE DRURIT ULSE ME NDRIQIM TRANSPORTI GRATIS EJANI DHE BINDUNI JU MIRPRES KEMI PERVOJ 22 VJET PUN JEMI KORREKT TEL---044-128-335-- dhe 044-226-579--
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim