Çaj kundër gurëve në veshka dhe në kanale urinare

Shitet nga: Çaj 25 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 EUR

Komuna: Dragash
Prodhimet : Të tjera
Çaj kundër gurëve në veshka dhe kanale urinare.
Preparat bimor me përzierje të llojeve të zgjedhura të bimëve nga ekspertët - botanistë dhe farmacistë.
Pas vetëm disa përdorimeve, dhembjet në veshka dhe kanale urinare pushojnë. Gurët në veshka, varësisht nga madhësia dhe përbërja, fillojnë të zhduken pas dy muajsh.
Preparat ideal për ata që vuajnë nga veshkat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim