Sony playstation3

Shitet nga: Liridon 18 Tet 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Dragash
Shes sony playstation 3 ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicrra 150GB
bashk me ps3 i jap edhe 2 loj falas
Killzone 2 dhe one piece pirate warriors
Qmimi:260E

Kam dhe lojra tjera per ps3 si:
NBA2K2015-30E
Call of duty MW4-40E
Call of duty MW3-30E
Call of duty ghosts-30E
Battlefield 4-30E
Dragonballz ultimate tenkaichi-25E
Prototype-25E
Fifa 14-20E
Dead space2-20E
Metalgear4-20E
Mass effect3-20
Stuntman ignition-20E
God of war 2 dhe 3-30E(te 2 CD)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim