recever Mag 250 me abonim

Shitet nga: kushtrim 21 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Dragash
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Recevera mag 250 apo amiko mini hd me abonim per 6 muaj apo per 1 vit te cilit bejn brenda dhe jasht kosoves me qmim te volitshem me iptv apo me cccam ju mirepresim ne viber //// 045 557 907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim