televizor

Shitet nga: admir 30 Nën 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Dragash
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Nuk eshte shum i perdorur
Shitet urgjentisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim