Kamera vezhgimi

Shitet nga: Ilir 24 Gsh 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamera vezhgimi IP dhe Analog per fabrika dyqane shtepi zyre etj


ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeniALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeniInterfoni dhe videofoni


INVERTOR per kamera


Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektit


Malishev Kosovë

Viber + 377 - 44 - 476 - 104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim