Iphon 5s Gold

Shitet nga: labinot kolloni 27 Shk 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Dragash
shes iphon 5s Gold asht ne gjendje shum te rregullt garantojm per kte asht full unlock dhe nuk ka gritha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim