4 goma 17/65/235

Shitet nga: Mentor 24 Shk 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 4 copa dimer ver m+s 17/65/235 jan te perdora pak mundni me i pa edh ne foto ?bejm edh ndrim diqka qe me nevoitet?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim