Alu fellne per opel dhe VW

Shitet nga: ramadan 03 Dhj 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet per Opel jan 235/45/18 5x110 . Jan ne gjendje shum te mir . (Profil 4-5 mm)
Fellnet per VW jan 225/45/17 .

Per ma shum informata ju lutem thirreni .

049128354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim