Fallnaa

Shitet nga: Xxx 24 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna 14 ie 4vrima gomat nuk jan te mira qmini 50 er ma lir hiq ose baj ndrrim me naj samsung s3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim