Fellga

Shitet nga: Xxx 26 Sht 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga 14 te golf 2 jan te mira shum gomat jan te dopta 2te parat jan pak ma te mira qmimi 70 i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim