Fellna

Shitet nga: Xxxx 02 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna15 me 4vrima qmini 150 ero po i heki 50 per miballansu se 2 fellna dridhin 10 ero njo bahet me rregullu ok me goma komplet , ok ma lir mos thirr flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim