Fellne 16

Shitet nga: Jetlir 16 Jan 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 me guma 225/55/16 ose edhe pa guma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim