Fellne 17

Shitet nga: Beni 23 Jan 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Dragash
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 par fellne 17 ne gjendje te mir qmimi 250€ njeren par
Ndrrim i mundshem me motor kross
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim